TROJET ME CMIM TE VOLITSHEM NE VUSHTRRI

Shitet nga: Blendii 02 Krr 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga Shales
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Vushtrri
Shiten 9 ari Truall te pershtatshem per ndertim, Trojet mund te ndahen edhe ne pjese me te vogla sipas kerkesave te juaja.
Trualli posedon infrastukturen e nevojshme siq jane uji,rryma elektrike , kanalizimi .

Lidhur me Cmimin dhe cdo detaj tjeter mund te na kontaktoni ne numrin : 044317734 ose ne Viber +37744317734.

Ju mirepresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim