Tokë

Shitet nga: Tokë 11 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 21500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Vushtrri
Shiten 2.15,00 ha (dy hektar e pesëmbëdhjetë ari) përmbi restaurant Ura e Gurit në fshatin Maxhunaj, Komuna Vushtrri. Paluajtshmëria është me dokumentacion të kompletuar dhe nuk ka kurrfarë pengesa juridike apo fizike. Çmimi sipas marrëveshjes. Info: 044 474 463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim