Toka 6.3 ARI Vushtrri

Shitet nga: Astrit 05 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten 6.3 Ari ne Vushtrri 300 metra pas fabrikes se Extras 500 metra larg magjistrales

Prishtin--Mitrovic

Toka eshte e paisur me kanalizim, ujsjelles gjithashtu edhe rrym dhe eshte e gatshme per ndertim.

Qmimi per ari 5300 Euro

Nr.Tel: 044 584 243

049 475 746

Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim