Toke prej 5.5 ari ne Vushtrri rruga Zymer Haziri

Shitet nga: Esat 24 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet 5 ari e 50 mera ari ne Vushtrri rruga Zymer Haziri nr 11 te varrezat me nje shtepi me dy dhoma banjo dhe koridor qmimi shum i volitshum sepse shitet urgjentisht ndrrim nuk baj ju mirpres bleres serjoz 045692528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim