Toke prej 56.98 ari ne Vushtrri

Shitet nga: B.Z. 08 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet A r a - Toka Bujqësore ne vendin e quajtur " Vreshta "

ne Sipërfaqe prej 56.98 ari.

Qmimi është shum i volitshëm

Ne afërsi ka fillue edhe ndërtimi Shtëpijave kështu që është e përshtatshme edhe për troje

Të interesuarit mund të lajmrohen edhe në këta numra të telefonit :

+4917670994139 dhe +491727175242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim