Token ne vushtrri eshte afer bazenit te zariqt "..

Shitet nga: Besim 07 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes token ne vushtrri eshte afer bazenit te zariqt " Delfini" ara apo toka ka siperfqe 42ari i ka kater mundesi per me shku deri te ara çmimi i 1arit sillet 4000 euro ju mund te kontaktoni telefon qka ju intereson te pyetni rreth tokes.Rruga për deri te toka apo trolli është e asfalltuar. Ka dukumentacion te rregull. jeni te mirpritur qdo koh per telefonat.. 049 299-872.......ejani dhe binduni a ja vlen ky qmim.
orari i kohes ku ju mund te thirrni eshte orej 08:00-21:00....
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim