Troje ne Vushtrri

Shitet nga: Habib salihu 04 Jan 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Troje
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet trolli ne rrugen Lidhja e Lezhes afer permendores se Blerim zuqaku trolli ka
Hapsir 5 ari dhe ka ifrastruktur te plot qe do te thot rrym uj kanalizim te gjitha qmimi per ari osht 4000 euro me dokumente te rregullt ne emer timin personal ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim