Troje ne vushtrri

Shitet nga: troje 27 Jan 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes token per troje ne vushtrri prapa fabrikes se ngjyrave Extra.Trojet vend i pershtatshum per banim infrastruktur e plot rruga e asfaltuar ujsjelles kanalizim rrym televizionet digjitale ipko kujtesa. Dokumentacion i gatshem.Trojet ndahen edhe ne pjes sipas nevojes se blersit.Qmimi sipas marrveshjes . Kontakto / 049-793-751 dhe 049-716-395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim