Troje për ndërtim ne Vushtrri

Shitet nga: Fadil 05 Maj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Truall për ndërtim, Shiten 16.5 ari truall në rrugën Sh. Galica në Vushtrri,i përshtatshëm për ndërtim me tërë infrastrukturen përcjellëse si: ujë ,kanalizim,rrymë dhe rrugë të asfaltuar,trualli mund të blihet si tërsi ose në parcella më të vogëla sipas dëshirës së blerësit, pronari shqiptar me mundësi të menjëhershme përkthimi, për informata më të hollësishme mund të telefononi në numrin e lartëcekur ose në Kosovë në numrin 049226466 ose 044226466, qmimi për ari 5500 euro me respekt Fadili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim