Troje vushtri

Shitet nga: Truall ne vushtrri 27 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes parcelen me 17ari Truall ne hymje te vushtrris afer gjamis saktsisht te ish pompa e benzines Bajskatrans(AMV)
Trualli posedon tgjitha kushtet dhe dokumentacionet per ndertim...
Qmimi 5000€ Ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim