Troll në qendër të qytetit

Shitet nga: Dardani 25 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet trolli në qendër të qytetit 4 ari e 8 metra, më saktësisht në rrugën Marin Barleti.

Trolli është në gjendje të rregullt për ndërtim shtëpie apo ndonjë biznesi.

Është 200 metra afër sheshit, po ashtu në mes të spitalit, shkollës fillore dhe shkollës se mesme teknike.

Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim