Trolli në qendër të qytetit

Shitet nga: Dardani 26 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet trolli në qendër të qytetit, ose ndërrohet me banesa.

Trolli është 4 ari e 8 metra, gjendet në rrugën Marin Barleti, më saktësisht 200 metra më lart se sheshi i qytetit.

Të lajmërohen vetëm të interesuarit serioz, çmimi sipas marrveshjes, si dhe bëjmë ndërrim me banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim