Truall ne Stanovc te ulet Vushtrri

Shitet nga: Fevzi 20 Dhj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten 2 parcela njera 14 ari dhe tjetra 16 ari truall ne fshatin Stanovc te ulet komuna e Vushtrris.Gjendet ne nje pozite te mire, rreth 40m afer magjistrales Prishtine-Mitrovice, trualli eshte i pershtatshem per hapje te ndonje biznesi , cmimi sipas marrveshjes.


Numri kontaktues : 044897931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim