Truall ne Vushtrri

Shitet nga: Sabit 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet trualli per ndertim jan gjithsejt 5 ari trualli gjendet ne vushtrri ne nje lagje te qet. Trualli ka rrugen e asfaltueme rrym kanalizim edhe shum shpija afer trualli asht i imi dhe asht ne emrin tim pra munet te bartet meniher te blersi qmimi asht sipas marrveshies pra duhet te bisedohet.muni me kontaktu edhe neper mes telefonit 0041764763010 viber Ose watsApp ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim