Truall ne Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet Trualli me çmim te volitshem!
Shitet trualli me siperfaqe prej 47 ari ne rrugen "Lidhja e Lezhes" ne Vushtrri, me saktesisht afer varrezave te qytetit.Gjatesia e truallit eshte 260m me gjeresi 18m si dhe posedon ujesjelles dhe kanalizim.
Shitja behet si parcelë ne teresi si dhe ndaras.Eshte pershtatshme per ndertim.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim