Truall për ndërtim

Shitet nga: Fadil 24 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Adresa: Rruga Shote Galica-Vushtrri
Sipërfaqe: 1650 m2
Komuna: Vushtrri
Në rrugën Shote Galica në Vushtrri shiten 16 ari truall,i përshtatshëm për ndërtim,me të gjithë infrastrukturën përcjellëse,ujë,kanalizim,rrymë,rrugë të asfaltuar,me pronar shqiptar dhe mundësi të përkthimit pa asnjë problem,shitet si tërsi ose në parcela sipas interesit të blersit. Qmimi për ari është 5500 euro,Mund të kontaktoni në nr,e telefonit.049792051 ose në Suedi 0046707460022 me respekt Fadili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim