Truall prej 54 ari në Stanofc

Shitet nga: Ylli 09 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes 54 ari truall. në stanofc , trualli është i urbanizuar për ndertim te ulet shtëpi , është afër magjistrales prishtin mitrovic 100 metëra , dhe rruga deri në truall është e asfaltuar , lagjja eshte shume e mire me fqinj shume te mire.
Kanalizimi dhe ujesjellesi jane ne rruge (te hyrja e pllacit).
Po ashtu rryma, interneti , kemi truall edhe 10 meter afer magjistrales Prishtin - Mitrovic ,Te interesuarit le te me kontaktojn ne nr e telefonit : 049 670 506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim