Truall prej 54 ari ne Vushtrri

Shitet nga: Ylli 15 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Stanofc
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
Shes 54 ari truall. në stanofc , trualli është i urbanizuar për ndertim te ulet shtëpi , është afër magjistrales Prishtin Mitrovic , dhe rruga deri në truall është e asfaltuar.
Kanalizimi dhe ujesjellesi jane ne rruge (te hyrja e pllacit).
Po ashtu rryma, interneti , kemi truall edhe 2 meter afer magjistrales Prishtin - Mitrovic ,Te interesuarit le te me kontaktojn ne nr e telefonit : 044825442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim