Truall prej 54 ari ne Vushtrri

Shitet nga: Ylli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes 54 ari truall. në stanofc , trualli është i urbanizuar për ndertim te ulet shtëpi , është afër magjistrales Prishtin Mitrovic , dhe rruga deri në truall është e asfaltuar , lagjja eshte shume e mire me fqinj shume te mire.
Kanalizimi dhe ujesjellesi jane ne rruge (te hyrja e pllacit).
Po ashtu rryma, interneti , kemi truall edhe 10 meter afer magjistrales Prishtin - Mitrovic ,Te interesuarit le te me kontaktojn ne nr e telefonit : 044825442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim