Trualli i pershtatshem per ndertim 16 ari

Shitet nga: Urbangrup 06 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 16000 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet trualli i pershtatshem per ndertim afer "Bajskatrans" me 16 ari.Trualli eshte i rregulluar me dokumentacion dhe perkthehet menjehere bleresit.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim