Ttruall ne Vushtrri afer ETC-s

Shitet nga: Ferki Terrnava 22 Tet 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mbas ETC-s ne Vushtrri
Sipërfaqe: 8500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Fushë, Asfalt
Komuna: Vushtrri
Trualli ne shitje :

- Trualli posedon 85 ari, me mundesi ndarje
- Ndodhet ne afersi te ETC-s
- Me infrastrukture te plote: rruge; kanalizim; ujesjelles dhe rryme
- Pronari shqiptar (e trasheguar)
- I pershtatshem per banim

- Numrat kontaktues: 044 164 192 / 049 164 192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim