shiten dy parcela 10 ari dhe 2 ari e gjys

Shitet nga: troje 30 Qer 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shiten 12 ari e gjys troje ne vushtrri prapa fabrikes se ngjyrave Extra Colors. Trojet vend i pershtashum per banim , trojet ndahen ne dy parcela 10 ari dhe 2 ari e gjysm. dokumentacion i gatshem , ujsjelles kanalizim, rrym .Qmimi sipas marrveshjes
Kontakto ne> 049-793-751 dhe 049-716-395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim