shitet trualli

Shitet nga: astriti 15 Shk 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
Shiten 6 ari truall ne lagjen "vneshta" trualli posedon uji rrym dhe kanalizim i pershtatshm per banim
Bejm ndrrim edhe me banes ne vendin ku me konvenon.
Qmimi per ari 3200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim