shtepi dhe depoja

Shitet nga: Ardian 13 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 23ari
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
shtepi ne fshatin Doberlluk e kompletuar si duhet nje fshati me ahrie oda qilera plus magacin 2 kate per ushqim te kafsheve dhe kati i par per qfar te duash magacina esht 24metra e gjat e gjer 6.5 me plloq ,egjith kjo gjindet jo larg prej magjistrales te interesuarit mund te lajmrohen qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim