Unë po shesin trëndafila në korniza Rodna Voja

Shitet nga: Saša Tatomirov 21 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Zubin Potok
Bovini "Tijana" shet rreshtat e kornizave Rodna Voja (RV) në vitin 2019 pas çadrave; dmth. diku nga 20 maj e tutje.
Rreshtat janë në 6 korniza, prej të cilave janë të ndezur 4 shpatulla (2 dritare të hapur-lit + 2 korniza të mbetura të mbeturinave) dhe 2 desh me ushqim.
Çdo tufë ka një arrë të ri, të fekonduar me cilësi të lartë nga prodhimi ynë, pasi ne gjithashtu prodhojmë arra.
Çdo blerës ka të drejtën të shikojë skemat në kohën e marrjes ose të marrë pjesë në "bërjen" e tufave, të gjitha në pajtim me marrëveshjen.
Meqë ka kërkesa të mëdha, është e nevojshme në kohë, por tani për të rezervuar mizat, sepse shpërndarja e mizave shkon sipas renditjes (urdhërimit) dhe pagesës së paradhënies.
Për të gjitha informatat tjera telefononi: 060 / 0781-138
Më shumë rreth nesh mund të gjenden në faqen tonë të internetit: www.pcelinjaktijana.rs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim