VAKUMPRES

Shitet nga: NIKQI 03 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Zubin Potok
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

Vakumpres epa perdorur masa e jashtme 2900x2600mm
masa per pun 2300x1200mm mund te shikohet ne xhdo koh ne
Qyshk te pejes ne ni zdrugtari ku e vetmja makin per shitje ësht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim