Kopam rupe

Shitet nga: Milic Bozovic 08 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Zubin Potok
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
kopam rupe za voce i ograde precnik svrdla 20 i 60 cm dubine do 80 cm cena po rupi 1 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim