veco DAILY 35C11 KIPPER

Shitet nga: didero 10 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 74 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Zubin Potok
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Iveco DITA 35C11 KIPPER DYFISHTE KARBURANT 7 SEATS TEMPOMAT
Viti: 2012
Kilometrazh: 81,400 km

Treibstofftyp: Diesel

fuqia: 80.9 kW (110 hp)

transmetimi: 5

Pesha e punës: 3,500 kg

Makina e krijuar për punë të vështirë; Iveco Daily 35C11 kabinën e dyfishtë të trupit, 7 vende me kontrollin e lundrimit. Viti i prodhimit 2012. Makina nuk është grimcuar, 100% e efektshme. E brendshme është e pastër dhe e pastër, mund të strehojë 7 persona. 2.3 Motor HPi ekonomik me 110hp punon në mënyrë të përkryer. Motorët punojnë edhe. Transmetimi funksionon normalisht dhe me saktësi. Makina ka rrota të dyfishta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim