MAN 13.224 viti 1997

Shitet nga: Lazar 11 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Zubin Potok
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
1997. viti
450.000 km
Registruar deri nentor.2019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim