dyer dritare me montim 70€-130€ +38345327459

Shitet nga: naim Dje 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Zubin Potok
punojm dyer nga druri dyer te hymjes dyer pe sallon me xhama dyer per banjo dyer te dhomav dhe dritare nga druri punojm edhe me porosi ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim