Çuditërisht mahnitëse Kavalier King Charles puppie

Shitet nga: gjetullahu 11 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Zubin Potok
Kafshet shtëpiak : Qen
Ata kanë pasur një kontroll shëndetësor nga veta me letër dhe trajtohen me Avokati të gjithë në një krimbi. Ata janë të gjithë të ushqyer me ushqim Royal Canin puppy.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim