Buke me prodhim dhe hapësirë jetese.

Shitet nga: Aleksandar 15 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 500 EUR

Adresa: zerovnica bb
Sipërfaqe: 430 m2
Komuna: Zveçan
Hapësirat : Të tjera
* Hapësira e shitjes: 80m² me 14 ulëse për të ulur

* Prodhimi: 130m²

* Apartament me 5 dhoma gjumi ne kat: 120m2

* Bare shtrimi pranë furrës: 60m2

* tre banjo dhe dy tualete

* restorant me një furrë buke: 40m²

Bakery është e vendosur në Vojvodinë në veri Serbisë pranë kufirit me Hungarinë në rrugën kryesore të vjetër Subotica - Novi Sad. Plotësisht çdo gjë e rregulluar me mobilje dhe makineri. Bakery është punuar jashtë, punuar deri një muaj më parë, 10 vitet e fundit çdo ditë. Më shumë informacion mbi numrat e ofruar (prioritet u jepet atyre që janë të interesuar në blerje, por ekziston mundësia e marrjes me qera me marrëveshje)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim