IPhone 6s Plus 128GB

Shitet nga: Ahmed 05 Dhj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 31 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Zveçan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s Plus
Hurry !!!
Blej 2 Get 1 falas
Markë e re origjinale Lexuara SIM lirë dhe të punojnë në mënyrë të përkryer në të gjithë vendin me një garanci vit ...
whatsapp me: +15597151297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim