IPhone XS MAX 512GB

Shitet nga: Ahmed 04 Dhj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Zveçan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone XS Max
Hurry !!!
Blej 2 Get 1 falas
Markë e re origjinale Lexuara SIM lirë dhe të punojnë në mënyrë të përkryer në të gjithë vendin me një garanci vit ...
whatsapp me: +15597151297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim