kifa mont dyer dhe motirra per dyer 044681559

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kifa mont dyer dhe motorra per dyer 044681559 07 Shk 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Zveçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
dyer per garazha 044681559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim