dyer dhe dritare 049200094

Shitet nga: naja Dje 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Zveçan
ponojm dyer e dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet dyer me masa standarte
dyer per dhoma 90x200
dyer te hymjes 140x200
dyer te hymjes 130x200
dyer per banjo 80x200
me kto masa kem te gatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim