dyer dhe dritare 045327459

Shitet nga: naim 16 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Zveçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dhe dritare me shumic dhe pakic punojm dyer edhe me porosi dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim