dyer driatre nga druri 045327459

Shitet nga: labinot Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Zveçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim