MIMA XARI YELLOW KUFIZUAR STROJTOR I

Shitet nga: Kelvin Wallace 25 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 394 EUR

Komuna: Zveçan
Prodhimet : Lodra
MIMA XARI YELLOW KUFIZUAR STROJTOR I EDUKIMIT
ÇFARË ËSHTË PËRFSHIRË
Shasinë për shëtitës
Ulëse me karrocë në brendësi
tendë
Këmishë me mbathje
Mbuluar shiu
Paketë Starter (jastëk vendesh, pëlhurë me mbulesë kordoni dhe dyshek me kapëse)
Vello me diell
Trendy qese ndryshimin
Footmuff
ombrellë
PRICE1.599 $
Kujdesi ndaj klientit numri i shitjeve whatsapp: +17193943773
Skype: sales.trendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim