Segiolino per femije 0-1 vjec

Shitet nga: Edlira 07 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Zveçan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
eshte nje segiolino per makine, firma chicco. per bebe 0-1 vjec. Dhe per mbi 1 vjec perdoret gjithashtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim