Termo Elind 3.5

Shitet nga: ELIND 3.5 22 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR   120 EUR

Komuna: Zveçan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Elind
Termo Elind

Wiber +38649307424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim