Garmin ASTRO 320 DOG NDJEKJA deng COMBO ME DC40 DC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Best Buy Inc. 01 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Zveçan
Kafshet shtëpiak : Qen
Përshkrim
Ideale për të gjithë pronarët qen, Garmin 320 natyrë pako marrës GPS ju ndihmon të gjetur vendndodhjen e qen tuaj me lehtësi të madhe. Featuring një poliuretani portokalli DC 40 jakë transmetues, ky navigator Garmin Astro punon vetëm si një jakë qen normal plus ju ndihmon të gjeni qen tuaj lehtë. Duke qenë një marrës me ndjeshmëri të lartë, të Garmin 320 flokët onto satellites edhe kur nën pemën e mbuluar ose në afërsi të ndërtesave të larta. Një user-friendly interface në këtë Navigator Garmin Astro thjeshton operacion dhe ndihmon në navigacion shpejtë. Për më tepër, kjo natyrë GPS marrës ju lejon të ruani, vëzhgoj, dhe madje edhe të ndajnë të dhënat tuaja ndjekja mbi internet nëpërmjet Garmin Connect.

Gjendja: Re: Një markë-re, të papërdorura, të pahapura, pika e padëmtuar në paketimin origjinal (ku paketimi është e aplikueshme)

Këtu janë çmimet tona të mira me shumicë, politika garanci, politikën e kthimit,

ASTRO 320 + 6 DC 50


Garmin - Alpha 3 "Kit Multidog GPS ndjekja $ 440 USD

Garmin - 100 Alpha 3 "GPS ndjekja Multidog $ 340 USD

Garmin ASTRO 320 + 6 DC 50 jakë qen NDJEKJA collars --- $ 790 USD

Garmin ASTRO 320 + 5 DC 50 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 710 USD

Garmin ASTRO 320 + 4 DC 50 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 590 USD

Garmin ASTRO 320 + 3 DC 50 jakë qen NDJEKJA collars --- $ 530 USD

Garmin ASTRO 320 + 2 DC 50 jakë qen NDJEKJA collars --- $ 420 USD

Garmin ASTRO 320 + 1 DC 50 jakë qen NDJEKJA collars --- $ 329 USD

* Garmin ASTRO 320 - DC 40

Garmin ASTRO 320 + 1 DC 40 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 250 USD

Garmin ASTRO 320 + 2 DC 40 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 320 USD

Garmin ASTRO 320 + 3 DC 40 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 450 USD

Garmin ASTRO 320 + 4 DC 40 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 490 USD

Garmin ASTRO 320 + 5 DC 40 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 550 USD

Garmin ASTRO 320 + 6 DC 40 jakë qen NDJEKJA collars ---- $ 610 USD


Garmin Astro 220 GPS Tracker Dog + 4 Dc 40 Collars Kosto 380 $ USD
Garmin Astro 220 GPS Tracker Dog + 5 DC 40 Collars Kosto 430 $ USD
Garmin Astro 220 Combo 5-qen me DC 40 GPS kushtojë $ 410 USD
Garmin Astro 220 Qen Tracker + 4 Dc30 Jakë Bundle Dc-30 Kosto 320 $ USD

Garmin Alpha 100 Remote Kosto Palmar $ 320 USD
Garmin Alpha TT10 GPS Extra Trajnim kular kushtojë $ 170 USD
Garmin Alpha 100 GPS Tracking & Trajnim kular (10 Qen combo) Kosto 1.800 $ USD
Garmin Alpha 100 GPS Tracking & Trajnim kular (9 Dog combo) Kosto 1.675 $ USD
Garmin Alpha 100 GPS Tracking & Trajnim kular (8 Dog combo)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim