Puppies të bukura Chow Chow

Shitet nga: gjetullahu 11 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Zveçan
Kafshet shtëpiak : Qen
Verifikuesi i plotë kontrollohet, wormed, flead. Të gjitha vaksinat bëhen dhe mikroçip gjithashtu. Dashuria me fëmijët dhe qentë të tjerë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim