dyer per dhoma standarte 90x200 044945648

Shitet nga: labi 16 Jan 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Zveçan
Shesim dyer dhe dritare. dyer 90x200m,mbb qmimi 70Euro.Dyer te dhomave dyer te sallonit kuzhinave dhe dyer te hyerjes 120€. Te gjitha keto me qmim prej 60 deri 150€. Nr.049200094 dritare 80x120 qmimi 30 E, dritare 80x120 gjom 4mm qmimi 35 E. ky qmim vlen edhe per dritare 80x140 .35€ 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim