dyer te dhomave dhe te hymjes 045 88 59 64

Shitet nga: SHPETA 02 Dhj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Zveçan
dyer te dhomave dhe te hymjes 045 88 59 64 prodhojm dyer te dhomave 60euro dhe 70euro
dyr per banjo 55euro
dritaret 40euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim