shitet toka

Shitet nga: M2-Patundshmëri 15 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga zveqanska
Sipërfaqe: 480 m2
Komuna: Zveçan
Ofrohet PËR #SHITJE TOKË, në Mitrovicën e Veriut.

|4.8-Ari|Fletë poseduese|

Toka ndodhet në Mitrovicën Veriore,në rrugën Zveçanska, afër shkollës Teknike.
Toka posedon 4.8ari, në pozitë shumë të mirë,për ndërtim të banesave,apo shtëpisë.

Toka ofrohet për shitje nga pronari i saj me dokumentacion të rregulltë.
Posedon fleten poseduese dhe mund të përkthehet menjëherë tek Noteri.

Çmimi sipas marrëveshtjes.

Për më shumë informata:

045 68 97 00
045 68 97 00 [+Viber]

M²-Patundshmëri

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim