Shitet Vile te kompleksi Valamare,Gjiri i Lalzit

Shitet nga: shitet61 11 Jan 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Sipërfaqe: 175 m2
Komuna: Zveçan
Super Vile per shitje tek Gjiri i Lalzit ! Resorti ValaMare eshte nje resort turistik residencial i pakrahasueshem, ne zemer te nje bregdeti me nje natyre te virgjer, ajer te paster dhe plot diell.Ndodhet ne gjirin e Lalezit, ne detin Adriatik , afersisht 35 km nga Tirana dhe Durresi.Vila organizuar ne forme Duplex,ndodhet ne rreshtin e dyt,rreth 70-100m nga bregu detit,ka nje siperfaqe 174.2m ndertim dhe perbehet nga nje sallon i madh dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.,dhe 421m truall.Resorti me luksoz ne zone ka te gjithe fasilitetet e mundshme qe i bejne pushimet tuaja akoma dhe me te bukura!Shitet ose nderrohet me apartament ne tiran ose makine+diferencen.Vila perfundon ne dhjetor 2018,Whatsupp,viber 00355696964024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim