audi a4 s line viti 2007 ndollet ne milano itali

Shitet nga: ardit 02 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 85 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Pjesë rezerve
pjes per audi a4 sline viti 2007 kamio manuale motor 2.0 naft ose shitet sic esht 2300euro ne milano munde tjua trasportojm ku te deshiron duke perfshir dhe trasportin tel ose what s 00355675774953
makina shitet dhe per pjes vec e vec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim