dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986

Shitet nga: Flamurii Sot 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banesa ................
shes dyr dhoma gjumi tavolina karrika separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim