Punojm :DYER E DRITARE ME ZBRITJE OFERT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behari Dyer Dje 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punpjm : Dyer dhe dritare me te gjitha permasat me qmime te lira nga 60euro 70euro punojm dhe me porosi na kontakto +38345422043

dyr,dritare,separe,dyer te hymjes,dyer per banjo,dyr me xhom,tavolina,karrika,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim